TOP Control

Ponúkame vám tieto služby

REALIZÁCIE

Zabezpečujeme komplexné elektromontážne práce, inštalácie, údržby až po revízie a skúšky kvality elektrických zariadení a vedenia.

V roku 2021 už viac ako
43 projektov

 

ZOBRAZIŤ VIAC

PROJEKTOVANIE

Projektovanie elektrických prenosových sústav alebo rozvodov elektrickej energie, prípojok, bleskozvodov, fotovoltaických sústav (FVE, FV), štruktúrovanej kabeláže, CCTV, EPS, PSN.
Projektový partner 

Pripravených projektov
viac ako 100

 

ZOBRAZIŤ VIAC

SERVISNÁ ČINNOSŤ

Po dodaní riešenia sa postaráme aj o komplexnú údržbu, opravy a periodické revízie technických vedení a ešte omnoho viac...

V roku 2021 už viac ako
100 výjazdov

 

ZOBRAZIŤ VIAC

TOP Control

Špecialista na elektroinštaláciu od projektu po realizáciu

Zameriavame sa na všetky typy stavebných objektov: priemyselné, administratívne a inžinierske siete. Naším cieľom je poskytnúť komplexné služby v maximálnej kvalite s profesionálnymi službami v oblasti elekro-projekcie a elektro-montáži a navrhovať efektívne projektové riešenia prispôsobené potrebám našich zákazníkov s maximálnou energetickou efektívnosťou.

TOP CONTROL - Elektroinštalácia

MÁTE ZÁUJEM O VIAC INFORMÁCIÍ?

NAPÍŠTE NÁM

Chcete vedieť viac o tom, kto sme a čo robíme ? Neváhajte nás kontaktovať emailom, telefonicky alebo cez náš online formulár.

Telefonický kontakt: +421 917 867 833

KONTAKTNÝ FORMULÁR

© 2024 Všetky práva vyhradené pre TOP MPM, s. r. o.
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.