O nás

TOP CONTROL, s. r. o.

Poskytujeme komplexné služby v maximálnej kvalite v oblasti elekro-projekcie a elektro-montáži.

O spoločnosti

Naša spoločnosť TOP CONTROL pôsobí na trhu už od roku 2014. Postupným rozvojom sme sa vypracovali na poskytovateľa komplexných služieb v oblasti elektroinštalácii.

V súčasnosti spoločnosť ponúka komplexné služby pri realizácií silnoprúdových a slaboprúdových elektro technológií od elektromontáže, výroby rozvádzačov až po následné revízie a servis elektrických zariadení vysokého, nízkeho napätia a slaboprúdových zariadení. Vďaka odobrenému tímu a zamestnancom dokážeme zaručiť najvyššiu kvalitu a precíznosť prevedenia dodaných projektov.

TOP CONTROL - O spoločnosti

Spoločnosť sídli vo vlastných priestoroch v Prešove, kde pracuje vedenie spoločnosti, realizačné, projekčné a servisné oddelenie.

8 rokov na trhu s tržbami viac ako 3,4 M (2021) a rastom viac ako 41 %

70 členný tím a viac ako 50 spokojných zákazníkov

Zrealizovaných viac ako 500 zákaziek a stavieb naprieč celým Slovenskom

TOP CONTROL - Čo vám vieme ponúknuť

SLUŽBY TOP CONTROL

Čo vám vieme
ponúknuť

Našim cieľom je poskytnúť komplexné služby v maximálnej kvalite s profesionálnymi službami v oblasti elekro-projekcie a elektro-montáži a navrhovať efektívne projektové riešenia prispôsobené potrebám našich zákazníkov s maximálnou energetickou efektívnosťou.

Kontaktujte nás a dozviete sa viac!

© 2024 Všetky práva vyhradené pre TOP MPM, s. r. o.
Pokračujte výberom nastavení ochrany osobných údajov. Pre viac informácií si prečítajte naše zásady ochrany osobných údajov a zásady používania súborov cookies.